Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit


 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
 • Zájezd do Legolandu
Nejlevnější

Zájezd do Legolandu

Zájezd do Legolandu, navštivte s námi Legoland v Německu, vydáme se do země dobrodruhů, rytířů, pirátů nebo dokonce do říše faraonů, zájezd do Legolandu se pro Vás i pro vaše děti stane nezapomenutelným zážitkem, na který budete celý život vzpomínat, vítejte ve světě z lega! Pouze u nás cestovní pojištění zdarma.

Počet osob
 • pro více osob
Sezóna
 • duben - říjen
Kalendář
 • pevně stanovené termíny
Délka akce
 • celodenní
Cena zážitku: od 2 489

Koupit
Vyberte variantu
Zadejte počet kusů!

Zájezd do Legolandu harmonogram

Harmonogram zájezdu do Legolandu dle zvolené varianty. Nabízíme speciály ve svátky, klasický 1 - 2 denní zájezd a 2 denní zájezd kombinovaný s návštěvou ZOO s delfiny.

Odjezdová místa

 • Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)


Termíny Legoland

 • dle zvolené varianty

Zájezd do Legolandu obsahuje

 • doprava autobusem
 • 1x vstup do Legolandu
 • služby průvodce
 • vstupy na atrakce
 • pojištění

 
Zájezd do Legolandu neobsahuje

 • dopravu na místo vyzvednutí
   

Adresa Legolandu

 • Německo / Günzburg


Rezervace zájezdu

Zájezd do Legolandu doporučujeme rezervovat minimálně 3 týdny předem. Rezervuje se vyplněním rezervačního formuláře dle pokynů, které obdržíte po zakoupení zájezdu.

Pojištění

Cestovní kancelář pořádající zájezd do Legolandu, je řádně pojištěna proti úpadku. Pojistnou smlouvu naleznete v pravé části této stránky. Jen u nás získáváte cestovní pojištění zdarma.


Legoland Německo

Německý LEGOLAND® byl vytvořen z více jak 50 miliónů LEGO kostek, je velký jako 25 fotbalových hřišť a dělí se do 7 tématických oblastí. Každý malý hrdina se v tomto světě snů a fantazie může stát statečným rytířem, krásnou princeznou, opravdovým závodníkem, nebezpečným pirátem, vynálezcem, objevitelem...  NOVINKA 2012  -jako dárek k 10. narozeninám je přichystána 22m vysoká atrakce "Létající Ninjago".

LEGO CITY - oblast projedeš vlakem LEGOLAND® Express. Odjíždí z nádraží Lego City kolem Minilandu skrz velký tunel s výhledem na halu BIONICLE Power Builder a další oblasti parku. Bionicle Power Builder je první německá jízdní atrakce, kterou si sám naprogramuješ a určíš si, jak rychlá a jak dynamická bude. Záleží jenom na tobě, jakou si zvolíš rychlost a jaká pravidla v boji s bionicly! LEGOLAND® Autoškola je dopravní hřiště s dopravními značkami, semafory a realitě odpovídajícími dopravními situacemi, určené pro děti od 7-13let. Maximální rychlost je 6km/hod. a řídíš své LEGO Auto zcela samostatně. Mladší děti mohou navštívit Juniorskou Autoškolu. V LEGO továrně se dozvíš vše o výrobě kostek krok za krokem, od plánování až po samotnou realizaci výroby. Jako suvenýr si odneseš čerstvě vyrobenou LEGo kostku.

ZEMĚ RYTÍŘŮ - na zádech Ohnivého Draka jedeš rychlostí až 60km/hod. vnitřkem Merlinova hradu až do dávno zapomenutých dob. Čeká tě rychlé tempo, spousta zatáček a především LEGO Drak. Rýžování zlata je pro dobrodruhy každého věku. A pokud budeš mít při rýžování štěstí, obdržíš odměnu v podobě LEGOLAND® Zlaté mince.

ZEMĚ FANTAZIE - máš možnost objet ji po dráze položená ve výšce Tret-o-Mobil. Rychlost určíš sám - čím více šlapeš na pedály, tím jsi rychlejší! Autíčko je pro 4 osoby a během jízdy se ti naskytne krásný výhled na celý park. V LEGO Aréně tě čeká show, během které vždy hasiči vše vyřeší. Pokud vyjedeš Vyhlídkovou věží do výšky 63m, budeš mít celý park jak na dlani. Pro lepšíí rozhled se věž pomalu otáčí. Pokus se vytáhnout vlastní silou až na vrchol 9metrové věže Power Tower - sedíš v sedačce a taháš za lano. Největší legendy světového fotbalu mají svoji napodobeninu z LEGA a můžeš si je prohlédnout v Galerii fotbalových hvězd.

ZEMĚ DOBRODRUHŮ- velké dobrodružství prožiješ na Expedici džunglí, kde se vypravíš na dřevěné kánoi do dosud neprobádaných částí pralesa. Cesta povede kolem skalních masivů, lidožravých rostlin a lagunou, kde je možné ještě dnes spatřit opravdové dinosaury. Těš se i na 12m vysoký sjezd z vulkánu. Stejně jako v Africe se vypravíš na velké Safari. Na dosah budou postávat v životní velikosti gorily, žirafy, sloni a lvi z lego kostek. celkem uvidíš na 90 zvířat... Pestré show si nenech ujít v Opičím divadle. Dohromady 8 umělců tě pobaví chemickými experimenty, kouzlením, uměním s nafukovacími balónky...

ZEMĚ PIRÁTŮ - interaktivní plavba lodí v Pirátské bitvě kapitána Nicka povede kolem hrůzu nahánějících pirátů a nebezpečných žraloků skrz 8m vysokou skálu ve tvaru lebky. Celkem pro 8 dobrodruhů je místo v 4m dlouhé lodi, kde je budeš mít plné ruce práce s vodními děly na palubě. Pokud se ti proudem vody podaří trefit cíl, bude pro tebe odměnou např. výbuch vulkánu. Pirátí dorostenci mohou pak trénovat v Pirátské škole.

ZEMĚ LEGO X-TREME - prvně v Německu spolu žije v nové LEGOLAND Atlantidě od Sea Life přes tisíc ryb s Lego modely, které byly sestaveny z více jak milionu kostek. LEGO potápěči prozkoumávají potopené město Atlantida a vezmou tě na napínavou výpravu, kde se setkáš se žralokem, rejnokem a nově i s dravými piraněmi. Díky 8m dlouhému prosklenému tunelu jim budeš opravdu nablízku. Jako závodník si přijdeš na své na LEGO testovací dráze, kde vysokou rychlostí doslova prolítneš v LEGO závodním voze ostrými zatáčkami. Dráha má své nejvyšší místo 20m nad zemí.

MINILAND- je srdcem parku. V měřítku 1:20 jsou s láskou k detailu z více než 25 miliónů LEGO kostiček vytvořeny repliky slavných měst a oblastí Evropy. Aby Miniland působil co nejrealističtěji, pohybují se lidé, zvířata, auta, lodě, vlaky a letadla na stisknutí tlačítka a pohyb je doprovázen odpovídající zvukovou kulisou. Vedle sebe stojí stavby jako Eiffelova věž, Bílý Dům, egyptské Pyramidy, mnichovské letiště s Airbusem A380, zámek Neuschwanstein... V Minilandu uvidíš i fotbalový stadion Allianz Arena, který byl postaven z miliónu kostek a je zde umístěno na 30tisíc LEGO diváků a představuje největší LEGO stavbu na světě.

LEGO STUDIA - speciálně pro parky LEGOLAND® byly vytvořeny nové 4D filmy, na které se můžete těšit ve velkém kině.

POLICEJNÍ STANICE - těšte se na dobrodružství v bláznivém městě Legocity. Pomozte policistovi, který pronásleduje gangstery. Musíte se ale připravit na to, že zločinci zanechávají při cestě labyrintem plno překážek.Například zrcadlové klamy nebo laserové závory...

ŘÍŠE FARAONŮ - novinka z roku 2013. Interaktivní atrakce formou "střílečky" v egyptském stylu.

 

Proč zážitky na www.darek-zazitek.cz?

Zážitky pro vás pečlivě prověřujeme a můžeme je tak s klidným svědomím doporučit jako dárek. Ty pravé zážitky pro vás vybíráme již od roku 2010. Výměna zážitku je u nás zcela zdarma.

Zážitek  jako dárek

Dárkový poukaz vám zašleme v luxusním dárkovém balení se zavíráním na magnety nebo dárkové obálce. Součástí dárkového balení i dárkové obálky je poukaz na zážitek, popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru vašim potřebám.