Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit


 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
 • Zájezd do Disneylandu
TOP
Nejlevnější

Zájezd do Disneylandu

Disneyland, svět kreslených postaviček a dětských hrdinů, vydejte se s námi na dobrodružství plném fantazie a překvapení. Vyberte si variantu a navštivte nejúžasnější zábavný parky ve Francii. Garantujeme, že na zájezd do Disneylandu nikdy nezapomenete.

Délka akce
 • 5 dní/2 noci
Věk
 • od 3 let
Kalendář
 • pevně stanovené termíny
Sezóna
 • léto
Cena zážitku: od 5 929

Koupit
Vyberte variantu
Zadejte počet kusů!

Zájezd do Disneylandu harmonogram

1. DEN:
Odjezd v pozdních hodinách z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.
2. DEN:
Před polednem příjezd do Paříže, průjezd centrem města kolem známých památek (Notre Dame, Louvre, Vítězný oblouk, třída Champs Elysées) k Eiffelově věži. Zde volno k její návštěvě - výtahem nebo pěšky. V odpoledních hodinách přejezd k Disneylandu na ubytování do tématického Disney hotelu Dream Castle 4*. Po zbytek dne volno k prohlídce areálu, který je laděn do mušketýrského stylu a jeho součástí je např. krytý bazén se skluzavkou (vstup zdarma). Hotelovým shuttle busem (zdarma) možnost návštěvy Disney Village, což je spousta obchůdků a restaurací v těsném sousedství Disneylandu. Nocleh.
3. DEN:
Po snídani přejezd shuttle busem (spojení mezi hotelem a vstupem do parku je zdarma po celý den v intervalu cca 15min) přímo k bráně Disneylandu a Disney Studií, celodenní pobyt v parcích se spoustou atrakcí, show a průvodů postaviček. Nocleh.
4. DEN:
Po snídani přejezd shuttle busem k bráně Disneylandu a Disney Studií, celodenní pobyt v parcích. V podvečer za příplatek (předem v ČR) večeře Buffalo Bills Wild West show s westernovým představením za účasti mickeyho a Minnie. Ve večerních hodinách odjezd od hotelu zpět do ČR.
5. DEN:
Návrat v dopoledních hodinách.

Odjezdová místa

 • Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

Termíny

Termíny najdete v kalendáři u vybrané varianty zájezdu.

Zájezd do Disneylandu obsahuje

 • doprava autobusem
 • 2x nocleh se snídaní v hotelu Dream Castle 4*
 • 2-denní vstupné do Disneylandu a Disney Studií
 • služby průvodce
 • vstupy na atrakce
 • zákonné pojištění CK
 • cestovní pojištění zdarma

Zájezd do Disneylandu neobsahuje

 • dopravu na místo vyzvednutí

Adresa Disneylandu

 • Francie / Paříž

Rezervace zájezdu

Zájezd do Disneylandu doporučujeme rezervovat minimálně 3 týdny předem. Rezervuje se vyplněním rezervačního formuláře dle pokynů, které obdržíte po zakoupení zájezdu.

Pojištění

Cestovní kancelář pořádající zájezd do Legolandu, je řádně pojištěna proti úpadku. Pojistnou smlouvu naleznete v pravé části této stránky. Jen u nás získáváte cestovní pojištění zdarma..

Disneyland Paříž

DISNEYLAND® RESORT PARIS je největší evropský zábavní park a leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney postavičkami. Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o...a další.

Park je rozdělen do 5 částí:
MAIN STREET USA - tato hlavní ulice v parku se spoustou obchůdků a restaurací je součástí malého amerického městečka ze začátku 20. stol. Poznejte atmosféru let, kdy byl Walt Disney ještě malým klukem...
FRONTIERLAND - představuje legendární východ a objevíte zde důlní městečko s atrakcemi ve stejném duchu jako je např. horská dráha "Big Thunder Mountain", indiánská vesnička a další...
ADVENTURELAND - zde Vás čekají exotické zážitky. Navštívíte tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci a Sindibádem... Setkáte se zde s Piráty z Karibiku, před nebezpečím Vás ochrání Indiana Jones a vyšplháte se do chatrče Robinsona...
FANTASYLAND - je nejpohádkovější část parku díky zámku Šípokvé Růženky. Nechybí zde ani Sněhurka a sedm trpaslíků nebo dobrodružství Pinocchia...
DISCOVERYLAND® - zde ožívají proroctví různých vizionářů a vědců! Prozkumejte planetu na Space Mountain: Mission 2" nebo skrz brýle v kině 4D...
WALT DISNEY STUDIOS® (vstup za příplatek) se nachází v těsné blízkosti Disneylandu a jedná se o park velmi úzce zaměřený na svět filmu, televize , kaskadérů a triků. Čekají Vás zde perfektní dekorace, skvělé show a představení a seznámíte se s filmařskou prací včetně triků a zvláštních efektů. Stanete se svědky např. zemětřesení nebo automobilové honičky, která skončí v plamenech. Mezi Disneylandem a Disney Studios můžete během dne volně procházet. Doporučujeme pro starší děti a dospělé. Pro nejmenší návštěvníky zde neni příliš mnoho atrakcí.

Oblíbené atrakce Walt Disney Studios®:

Věž hrůzy - v Hollywood Tower Hotel si užijete strach, jako vaši předchůdci 31. října 1939, kdy blesky při bouřce zpečetily jejich osudy. Nemine vás ani pád výtahu ze 13. patra. Inspirací je seriál Pásmo soumraku (Twilight Zone).
Crushs Soaster - novější atrakce inspirovaná filmem Hledá se Nemo. Užijete si korály, medůzy, Nema a jeho přátele.
Cars Rallye - nasdnete do jedinečného Auta a projedete se na legendární Route 66.
Toy Stroy Playland
- skvělé atrakce inspirované Toy Story.
Moteurs...Action! - fascinující kaskadérské představení filmových triků (honičky, přestřelky apod.)

DISNEY SHOW S VEČEŘÍ S MICKEYM A JEHO PŘÉTELI

BUFFALO BILLS WILD WEST SHOW - NEJVĚTŠÍ DISNEY VEČEŘE FORMOU SHOW NA SVĚTĚ
Video: Buffalo show Mickey a jeho přátelé Minnie, Goofy, Čip a Dejl vás zvou na dobytí Divokého Západu. Velkolepá show s indiány, kovboji, jezdci, koňmi, bizony a samotným Buffalo Billem trvá 1,5hodiny. Servíruje se texaská večeře. Nezapomenutelná a jedinečná zábava, kterou doporučujeme! - během představení si nejen pochutnáte, ale zafandíte si v neobvyklém stylu. Nemine vás mávání kovbojskými klobouky, povzbuzování kovbojů, pískání na soupeře, bušení příborem do stolu apod. Čeká vás jedinečná atmosféra a na památku si odnesete jako suvenýr kovbojský klobouk.
Rezervujte si včas svá místa na této unikátní show (lze rezervovat nejpozději 3 týdny před odjezdem dle volných míst):
Cena děti (3-11let): 950Kč
Cena dospělí: 1200Kč
Cena zahrnuje: vstup na představení, večeři o 3 chodech + nealko nápoje (pro dospělé pivo). Vždy je přítomen český průvodce.
Během představení se na scéně pohybují zvířata a víří prach, písek a piliny v aréně - nedoporučujeme astmatikům a osobám s dýchacími potížemi. Počet míst je omezen - rezervujte včas!

 

Proč zážitky na www.darek-zazitek.cz?

Zážitky pro vás pečlivě prověřujeme a můžeme je tak s klidným svědomím doporučit jako dárek. Ty pravé zážitky pro vás vybíráme již od roku 2010. Výměna zážitku je u nás zcela zdarma.

Zážitek  jako dárek

Dárkový poukaz vám zašleme v luxusním dárkovém balení se zavíráním na magnety nebo dárkové obálce. Součástí dárkového balení i dárkové obálky je poukaz na zážitek, popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru vašim potřebám.