Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit


  • Jízda na čtyřkolce Jihlava
Nejlevnější

Jízda na čtyřkolce Vílanec u Jihlavy

Adrenalinová jízda na čtyřkolce pro začátečníky i zkušené jezdce, jízda na pohodu nebo drsné řádění v nerovném terénu plném brodů, strmých výjezdů a sjezdů. Vyberte si lokalitu a variantu, který vám vyhovuje, jízda na čtyřkolce vás bude zaručeně bavit.

Oblečení
  • Sportovní oblečení, pevná obuv
Věk
  • od 18 let
Počet osob
  • pro 1 osobu
Cena zážitku: 1 500

Koupit
Vyberte variantu
Zadejte počet kusů!

Jak zážitek probíhá

Na místo je vhodné dostavit se 30 minut před jízdou, předložit řidičský průkaz, zážitkový certifikát a druhý doklad totožnosti.  Na jízdu vždy dohlíží instruktor, který jede před vámi. Jízdu se čtyřkolkou absolvujete na pozici řidiče, zážitek probíhá ve skupině.

Zážitek obsahuje

  • Zapůjčení čtyřkolky na 60 minut
  • ochranné prostředky (helma a chrániče)
  • spotřebu paliva
  • služby instruktora.

Zážitek neobsahuje

Fotografie a video z jízdy - možnost dokoupení na místě. Cena foto 100,- Kč, video nahrání na vlastní Flasch disk 200,- Kč. Za příplatek 200,- Kč si můžete vzít spolujezdce.

Lokalita

Vílanec u Jihlavy

Termíny

  • celoročně, termín na přání

Rezervace

Jízda se čtyřkolkou v Praze se rezervuje vyplněním rezervačního FORMULÁŘE, Termín doporučujeme rezervovat 2 týdny předem.

Doplňující informace

Jízda na čtyřkolce je určena pro zkušenější i pro začátečníky. Doporučujem sportovní oblečení a pevnou obuv, případně oblečení i obuv náhradní. Nutný dobrý zdravotní stav. Nejezdí se pouze pokud teploty klesnou pod -5°C. Na místě je možné zapůjčení nepromokavého overalu za 100,- Kč, chrániče páteře 50,- Kč, rukavice 20,- Kč a kukly pod helmu 50,- Kč.

Pojištění

Řidič je zodpovědný za způsobené škody, je nutné dodržovat pokyny instruktora, který odpovídá za bezpečný průběh zážitku. Na místě je možnost připojištění za 500Kč, které pokryje veškeré případné škody nad 10 000,- Kč.

Platnost poukazu

Poukaz je platný 1 rok od zakoupení, v době platnosti poukazu, lze zážitek vyměnit za jiný.

Doprovod

Doprovod je povolen pouze na místo odjezdu.

Doručení poukazu?

PDF e-mailem - doručení v den objednání, u  objednávek přijatých do 19:00.

Poukaz v dárkové obálce nebo luxusním dárkovém balení s otevíráním na magnety zasíláme následujícím způsobem.

PPL
-  dodání do 1-2 pracovních dnů
Zásilkovna - dodání do 2-3 pracovních dnů na výdejní místo.
Česká Pošta - dodání do 2-3 pracovních dnů.

Proč zážitky na www.darek-zazitek.cz?

Zážitky pro vás prověřujeme a můžeme je tak s klidným svědomím doporučit jako dárek ke všem možný příležitostem. Zážitky se zabýváme již od roku 2010.

Zážitek  jako dárek

Dárkový certifikát posíláme v luxusním dárkovém balení nebo dárkové obálce. Součástí dárkového balení i dárkové obálky je certifikát na zážitek, popis zážitku včetně instrukcí k rezervaci a osobní věnování. Věnování upravíme na míru Vašim potřebám včetně textu na přání.

Proč zážitky na www.darek-zazitek.cz?

Zážitky pro vás pečlivě prověřujeme a můžeme je tak s klidným svědomím doporučit jako dárek. Ty pravé zážitky pro vás vybíráme již od roku 2010. Výměna zážitku je u nás zcela zdarma.

Zážitek  jako dárek

Dárkový poukaz vám zašleme v luxusním dárkovém balení se zavíráním na magnety nebo dárkové obálce. Součástí dárkového balení i dárkové obálky je poukaz na zážitek, popis zážitku a originální věnování, které upravíme na míru vašim potřebám.